| ela_4410 a întrebat:

maine seara as vrea sa merg la o petrecere si nu stiu cu ce sa ma imbrac, si nu vreau sa fiu singura de acolo imbracata rochie. Puteti sa-mi dati un sfat cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| underground05 a răspuns:

Tu nu ai nevoie e un sfat in legatura cu ce ai putea sa te imbraci tu ai nevoie de mai multa incredere in tine. daca tu intr-adevar vrei sa te imbraci in rochie, fa-o! oricum parerea altora nu conteaza si nu ar trebui sa tii cont de chestia asta.imbraca.te cu c vrei tu sa te simti tu cat mai bine asta conteaza! stii cum e? ceva de genul. daca de odata toata lumea se imbraca in trening la o nunta pana si mireasa, trebuie sa te imbraci si tu la fel? bafta! pup

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu cred ca vei fi numai tu in rochie, si chiar daca vei fi sunt sigura ca toate privirile vor fi atintite spre tinewinking deci ia-ti rochita!

| Americana a răspuns:

Cel mai potrivit pentru o petrecere este combinatia urmatoare.
Colanti negri+un tricou lung party style...pantofi cu toc si geanta plic
Bafta!

| chelie91ptm a răspuns:

Daca te duci in rochie este prea bine. destul de sexi sa omori baietii big grin

| chelie91ptm a răspuns:

Ar trebui sa fii fericita ca o sa fi singura imbracata in rochie.winking

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Daca nu vrei rochie, poti sa iei o fusta draguta pana la genunchi, si sa o asortezi cu un tricou/bluza/maieu cu care sa se asorteze. poti adauga si accesorii asortate si poti sa iti faci unghiile de aceeasi culoare. bafta! kiss kiss kiss

| Basketball23 a răspuns:

Http://www.121.ro/articole/art4164-tinute-de-petrecere-p5.html uite aici ai putea sa te imbraci gen asa fundda :D:X

| AndreeaaaaSweetBabe29 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei un tricou dragut si niste blugi stramti. poate sa-ti iei si sandale si sa adaugi ceva accesorii. te sfatuiesc sa nu iti iei geanta ca sa o cari dupa tine. bafta. have fun