| Serendipity17 a întrebat:

Azi mi-am luat o crema pentru pete si pistrui

http://www.prosilueta.ro/......-p10013985

Cand zice,, pete" se refera la petele ramase de la cosuri sau ce fel de pete? Nu prea inteleg.

Funda! :)

Răspuns Câştigător
| SweetDreamss a răspuns:

"Avand la baza Acizi din Fructe, crena are proprietatea de a decolora si atenua pistruii si petele de pigmentatie. Previne totodata aparitia acestora."

Asta scrie f mic undeva jos dupa ce prezinta crema big grin
Petele de pigmenti adica dac undeva ai pielea mai inchisa la culoare sau pete rosii intelegi?

Funtda? big grin happy

3 răspunsuri:
| ale a răspuns:

Nu la petele de la cosuri ci unele persoane au pete de mici(ca si pistrui), sau pot aparea pete pe fata femeilor, dupa ce nasc, pete de la ficat, pentru cei care au probleme sau pete de la soare.Si eu am folosit acest gen de crema pentru pistui, ii decoloreaza putin atata timp cat o folosesti.Nu te astepta la rezultate miraculoarehappy trebuie folosita mult timp

| Iasmiine a răspuns:

Se refera la pete care iti apar pe pielewinking

| rvr a răspuns:

Nu se refere la petele care le ai pe fata si pisturi happy