| diidii a întrebat:

Buna TPU :*
A folosit cineva -baza-crema pentru tenul cu pete-
de la Avon de la Clearskin?
Cum e? Chiar trateaza petele ramase de la cosuri?
Fundita :* la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| HelloKitty_9637 a răspuns:

Sunt reprezantat Avon si majoritatea care au cumparat acest produs nu au fost multumiti...Sincer mai bine nu dai banii degeaba.
Recomand: Skinoren, ISOTREXIN si Acneon de la farmacie. Cu reteta de la mdseicul de familie il iei gratis. Este bun si pentru pete dar si pentru pete.

Nu mai cheltuiti averi pe toate prostiile.
Intrati in primul plafar sau farmacie si cumparati unguent de galbenele DA PENTRU TEN GRAS, PENTRU ACNEE.
Stiu ca suna descurajator dar face minuni, trec si semnele si petele, nu o sa ramaneti cu gauri in fata, cum se intampla de obicei, o sa aveti o fata de papusa dupa, de cristal.
Am mai recomandat unei foste colege de serviciu si mi-a multumit din suflet.
Iar pentru zi, mai ale in anotimpul rece va recomand apidermin - tot plafar sau farmacie costa in jur de 100, 000 lei vechi 50 ml - crema - FACE MINUMI.

2 răspunsuri:
| LaLapatrat a răspuns:

Nu iti recomand o crema, dar iti recomand o solutie :* tot de la Clearskinbatting eyelashes e foarte buna, cel putin mie mi-a mers forte bine. blackhead clearing, daily astrigent. e foarte foarte buna, daca o sa-o incerci sa-mi dai un mail beeeyb@yahoo.com sa-mi zici daca a fost buna! :* te-am pupat.

| Vivi_4677 a răspuns:

Da.este foartebun mai ales gama clearskin