| anonim_4396 a întrebat:

Baieti ce parere aveti despre femeile mai plinute? Le preferati pe cele slabe?

7 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Cat de "plinute"? Si cat de "slabe"? Fiecare barbat cu gustul lui! Este o vorba : "Decat o mancare prea grasa, mai bine o femeie grasa si decat o bautura prea slaba, mai bine o femeie slaba!"

| mgtow a răspuns:

Da, pe cele slabe, ma mir daca o mai fi vreuna care sa ma merite pe mine.

| addyy17 a răspuns:

Daca e inalta si mai plinuta merge, dar daca e scunda si plinuta nuprea prefer...

| Malasuerte94 a răspuns:

=) sincer... 1. o femeie mai plinuta arata mai bine decat cele foarte slabe 2. happyO femeie slaba nu rezista in pat cat una mai "solida" 3.Depinde de femeie, barbatiilor le plac femeile voluptoase daca cea plinuta indeplinese regula happy "fata, sani, fund" totul e ok 4. femeile slabe sunt fromoase in cazul in care gandesti "uite-o si pe batoza aia" ok sper ca nu te-ai suparat bye

| andreipirca a răspuns:

Poi depinde, eu prefer o fata potrivita, nici cele "imense" nu-mi plac, dar nici o "scandura"sa nu ai pe ce pune mana, depinde... u cate kg si ce inaltime ai? adica calculeaza-ti si u raportul inaltime/greutate de ex 1, 67---57 de kgwinking

Sper ca ti-am putut fi de folos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu le prefer pe cele slabe.

| cookie_9742 a răspuns:

Ee.baieti,eu sunt fata si vreau sa raspund big grin
femeile sunt frumoase grase, slabe...etc
eu cred ca inteligenta conteaza