| LoveAgain a întrebat:

Baieti cum credeti ca ar trebui sa arate o fata? si fizic si psihic...

Răspuns Câştigător
| PredatoR a răspuns:

@bloodbaa
1. Esti tu izolat de lume nu ca nu indeplinesc fetele conditiile tale
Sa fim seriosi acum zici ca nu te intereseaza fund/sani... sunt satul de voi astia care "nu domnule ca eu nu ma uit la fizic... eu ma uit la suflet".
Ce ai prefera sa iesi cu o blonda tare in oras sau cu o dezmembrata da cu "suflet mare"? Hai ca nu stau sa te lamuresc pe tine.
2. Nu am 16 ani asa ca stai linistit

7 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Fiecare are idealul lui pe care nu-l stie pana nu-l gaseste

| PredatoR a răspuns:

Sa fie buna.laughing

| PredatoR a răspuns:

Multumesc pentru. funda!:*happy

| LoveAgain explică:

Cu placere tongue happy

| bloodbaa a răspuns:

Mda predator. aia e gandire de cocalar.
O fata perfecata din punctul meu de vedere. la 16 ani
Fizic: sa aiba macar 1.70 inaltime, un aspect frumos la fata, sa aiba parul lung, sa fie slaba asa la 45-55 kg, Fund si sani nu cred ca sunt asa importanti.
Psihic: Sa nu fie o fata baietoasa, sa nu fie inchisa in ea, sa fie comunicativa, sa fie cat de cat amuzanta :X si ceva important sa nu fie corigenta/repedenta la scoala, cu alte cuvinte sa fie isteata.
Deocamdata dintre toate fetele cu care m.am vazut nici una nu le indeplinea pe toate. sad

| mata22 a răspuns:

Sa aiba țâțe mari

| Danyel a răspuns:

Amandoua.