| LikeABossBaby a întrebat:

Baieti,definiti ce inseamna pentru voi o femeie frumoasa(fizic), atragatoare? Fi'ti seriosi:*.

3 răspunsuri:
| lSummerl a răspuns:

Cu marimile 90-60-90

| DjYeti a răspuns:

Pentru mine o femeie este frumoasa daca:
1) Nu este plina de accesorii gen extensii, gene false(am vazut o fata arata ca dracu:-s)
2) Sa aiba o conditie fizica cat de cat, adica sa nu fie grasa da nici Stick
3)Sa aiba ceea ce toate femeile frumoase ar trebui sa aiba, adica tate, cur, etclaughing
4) Sper ca te-am lamurit, dar nu asta conteza intotdeauna, sa fie frumoasa la exterior si putreda la interior..mai bine o fata pe care sa o pot intelege decat una toata botoxlaughing

| Pimpux a răspuns:

Doamna in societate, gospodina acasa si curva in pat.