| AlexeHellsing a întrebat:

Bărbații poartă pălării iarna?

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Fiecare poarta ce are si ce ii place, insa pentru a se feri de frig, e indicat fesul

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ei adoră acest stil, elegant, retro, desigur, poate purta pălării în zilele mai blânde ale iernii, pe principiul "bărbatul stilat, bărbatul respectat!". ))

| OoBunnyoO a răspuns:

Daca le plac palariile, de ce nu ar purta?

| KanezuY a răspuns:

Da poarta iarna, dar dupa le e frig la "cap", recomand o caciula.

| Daniel2836 a răspuns:

Dacă reziști la frig da! Depinde și de model...
Doar nu pui pălărie de plajă happy!

| qLaly a răspuns:

Da,normal ca poarta. Doamne, a ajuns ca purtatul unei caciuli sa fie rusine?
^^

| AlaCareStieTOT a răspuns:

Depinde, daca esti daca ai un sistem imunitar destul de bun, poti sa iesi si in chiloti rolling on the floor)