| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poarta acum? ce culoare se poarta ce haine ce palarii
si incaltaminte?

3 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Albastrul, s edem ca fac eu ca nu imi sta bine culoarea asta big grin, sandale cu multe cureluse platforma si toc inalt. palarii nu pot si asa ca nu am idee.

| elena a răspuns:

La pantofi stiu, cu toc potrivit, cu varful micut si rotund, fata pantofului ornata cu fundite, pietricele sau combinate, de toate culorile...

| selef a răspuns:

Daca esti original poti purta orice vrei si-ti vine bine, daca vrei sa fi ca ceilalti ia-ti o uniforma sau o blana de oaie si mergi cu turma.