| Dyannax a întrebat:

Bichonul havanez este usor de dresat? As vrea raspunsuri de genu...este /nu este, pentru ca, si un sfat. Multumesc...

Răspuns Câştigător
| XRobertaX a răspuns:

Eu am un bichon havanez si este incapatanat dar totusi l-am dresat.
Trebuie sa ii dai recompense dupa ce face un lucru bun, asa va invata.Dar este destul de greu, trebuie sa ai timp si rabdare.SUCCES!

2 răspunsuri:
| Flynn2001 a răspuns:

Mie sincer nu imi plac astfel de caini. Prefer rottweillerii. Cred ca sunt usor obraznici dar in principiu usor de dresat.

| tclaudiuxandru a răspuns:

Nu este greu de dresat..deoarece acesta este de casa. jucaus! Iar sfatul meu este sa fi alaturi de el la dresaj!happy