| Elena1998 a întrebat:

Numel meu este Elena si as vrea sa iau un catel Bichonul Havanez culoare argintie, mascul din jud. Bacau. Astept raspuns!

3 răspunsuri:
| SarahParker a răspuns:

Raspuns la ce? ai pus vreo intrebare?

| alexbosu99 a răspuns:

Bichonul Havanea este o alegere buna pentru un pet.Sunt jucausi si le place sa se joace cu copii si sunt foarte inteligenti.Dar acest caine trebuie intretinut foarte, repet! foarte bine cel putin o data la 4-5 saptamani trebuie sa-i faci o baie sa-l periezi ii usuci parul

| Elena1998 explică:

Mersi alexbosu99.Am avut unul dar a muritsad.si as vrea neaparat altul.