| Markusfrtt a întrebat:

Blugi cu turu' lasat si camasa. Ce ziceti, merge?

4 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Logic, se poarta.

| Just0a0dream a răspuns:

Buna!
Teoretic,daca e o camasa mai..rebela,nu stiu cum sa zic, da merge.Nu ar fi nici o problema, cum ziceau si ceilalti, se poarta, dar verdictul final tu il ai.Tu vezi in oglinda daca arata bine sau daca nu.

| Zacase a răspuns:

Cat timp nu sunt exagerati arata grozav. Am vazut specimene cu turul sub genunchi, la care imi faceam cruce rolling on the floor

| MinyMouse a răspuns:

Nu tot ce se poarta arata bine.Da, e adevarat ca se poarta dar mie una nu-mi plac blugii cu tur. Daca tie iti place cum iti sta asta e tot ce conteaza