| AndreiuuMrrr a întrebat:

#bonjourr! i have a little problem.
Pe 30 noiembrie am balul bobocilorr. Acesta se tine intr-un club.
Am cumparat niste blugi gri slim [sunt mulati].
Ce camasa [culoare/model] as putea sa imi iau sa se potriveasca?! :-s
Si daca se poate cateva idei de adidasi/pantofi/tenesi?

PS: sunt baiatt!
PS2: sunt slab, deci ar trebui o camasa stramta

Fundoiii! :3

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

O camasa simpla, mai inchisa la culoare, neagra sau bleumarin, fara liniute, patratele sau mai stiu eu altceva. Iar in picioare, cred ca cel mai bine ar merge tinuta cu niste pantofi casual.

| tarbucmarius a răspuns:

Parerea mea eati o camasa stramta uite un site de unde am comandat si eu are calitate la haine http://www.smartchic.ro/produse-barbati/camasi funda?