| MisDia a întrebat:

Bratarile din cauciuc mai sunt la mmoda?/

Răspuns Câştigător
| MLSS a răspuns:

Oarecum big grin
Cele cu mesaje sunt purtate de multi.
Te pup, paa big hug!

4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Dacă ţie îţi plac şi îţi stau bine nu se vor demoda niciodată.big grin

| LollypopMe a răspuns:

Te va amenta politia si te baga la parnaie!

Doamne, ce intrebare! Poarta ce vrei! Of...

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu,nu mai sunt. Dacă te vede lumea cu o brăţară de cuciuc la mână, care nu mai e la modă, o să te scuipe şi o să te calce pe cap. Plus că există riscul să-ţi iei şi amendă de la poliţie, că nu porţi chestii care sunt la modă.
Ce căcat de întrebare e asta? straight face Poartă ce vrei, chiar contează atât de mult dacă mai este o gloatăde pufani lipsiţi de imaginatie care-şi împrumută stilul unul altuia?

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Bună! S-au demodat, însă fiecare poartă ce vrea, nu?
Cum a zis şi Mellessella, cele cu mesaje sunt purtate de toţi. Dar dacă sunt cu cranii, inimioare etc., eu zic ca sunt ok. big grin