| Sebbi_Sebb_1997 a întrebat:

Cu ce as putea sa sterg scrisul de pe bratarile acelea din cauciuc ( acelea cu zodii si alte chestii )?

5 răspunsuri:
| Gabiitsa a răspuns:

Buna! Eu aveam o bratara si cand am intrat in apa la plaja s-a sters. Dar depinde si de bratari, nu se sterg la toate.

| Sebbi_Sebb_1997 explică (pentru Gabiitsa):

La unele si mie mi s-au sters, dar am una care nu se sterge nicicum...

| Gabiitsa a răspuns (pentru Sebbi_Sebb_1997):

Unele sunt mai bune, mai de firma... k si eu cand am fost la plaja aveam 2, iar la una s-a sters si una nu... depinde happy

| Brâncuşi a răspuns:

Depinde sunt unele gradate prin untru si nu ai cum sa te stergi...S-au bagale in apa fiartawinking

| Numero1 a răspuns:

Si eu am cateva si s-au sters cam in 3-4 zile dar nu le-am facut nimic, daca vrei sa le stergi mai repede baga-le la apa, fa baie cu ele.