| crissuletz a întrebat:

Bun! Am si eu nevoie de ajutor! Sunt reprezentant avon si vreau sa ma loghez si nu stiu cum sa fac rost de nr. de reprezentant si de parola >:"! sunt inscrisa cam de o luna, am primit doar o comanda si nu stiu unde sunt >scrisebig grin:"! pls helpbig grin

1 răspuns:
| GabrielaSandica a răspuns:

Buna, nu esti reprezentant daca nu ai numar de reprezentant sau marca si o parola. Daca ai primit comanda si atat, fara o factura pe numele tau, fara sa semnezi un contract si sa dai o copie dupa buletin, dar fara sa ti sa tina cursuri pentru inceput, nu esti reprezentant. Daca ai nevoie de ajutor ma poti suna la 0722845079/0765184578 si te ajut eu cu inscrierea. Succes!