| CristinaAn a întrebat:

De curand m`am inscris ca reprezentant Avon si vreau sa stiu cum sa adun mai multa comanda. Mersii happy

5 răspunsuri:
| Miuriel a răspuns:

Intreaba toate persoanele cunoscute daca doresc sa vada catalogul sau poti sa il dai mamei tale la ea la servici.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| fif2002 a răspuns:

Pe www.claudia09avon.eu ai foarte multe informatii folositoare in activitatea de reprezentant

| Aliison a răspuns:

Ca sa faci mai multa comanda arata catalogul Avon tuturor cunoscutilor tai! happy

| JK_4579 a răspuns:

Hello,

Intra pe blog-ul meu http://afacereataavon.blogspot.com/.
Poti descarca de acolo brosura Avon in format.pdf pe care o poti distribui mult mai usor prietenilo/ cunoscutilor tai.
Daca brosura este vazuta de mai multe persoane cu siguranta vei vinde mai mult.
Un alt avantaj este sa cunosti foarte bine ofertele din brosurile Avon si, dupa ce mai prinzi experienta, sa iti cunosti clientii si sa stii ce produse i-ar interesa pentru a-i putea anunta atunci cand este vreo oferta la acele produse.

| seergiu a răspuns:

Pai imparte si tu catalogul la mai multe persoanethinking:*