| Roxiiiiii a întrebat:

Bunã! happy Am si eu nevoie de ajutoru' vostru.Pe 3 septembrie, o prietenã împlineste 18 ani love struck si încã nu m-am decis ce sã îi dãruiesc. Ce as putea sã-i ofer? Fundã chatterbox. Multumesc. kiss

Răspuns Câştigător
| Nadytza a răspuns:

Avand in vedere ca e majoratu,ai putea saii duci o sticla de vin, whisky, sau ce ii place.Sau daca e mai copilaroasa, si ii place "roz`ul" atunci cumparai un costum de baie sau lenjerie roz su ceva special.iepurasi pisicute.
Daca nu, cumparai ceva mai special daca e best friend cumpara o rama mai mare in care sa pui poza cu ea si cu tine si inca ceva micut pe langahappy... Sper ca nu ti se pare amuzanthappy...dar cam asa a primit sora mea la majorathappy

2 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
parfum
trusa farduri
accesorii(cercei,bratara,lant)
bluza, fusta, rochie(ceva care stii ca isi doreste)
un set de manichiura frantuzeasca
set lotiune+gel dus+deodorant
placa par
ondulator

| MLSS a răspuns:

Ai putea sa ii duci un tricou pe care l-ai facut special pentru ea cu un mesaj frumos. De ex eu anul trecut cand am implinit 13 ani prietenii mi-ai darauit un tricou pe care scria: Am 13 ani inainte aveam 12!laughing si era chiarrr ff dragut mesajulbig grinDAr daca e un majorat da-i un parfum si un tricou sau accesorii reprezentative ceva care sa-i ramana amintire.:** bafta!