| Lilia2621 a întrebat:

Am nevoie de sfaturi de la baieti. Sunt cu iubitul meu de 3 luni si e ziua lui, implineste 19 ani,, ce as putea sa-i daruiesc? Idei va rog. fundita

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si atat de putin ai reusit sa-l cunosti in aceste trei luni,incat e nevoie sa-ti spuna o turma de necunoscuti ce cadou sa-i faci?
Un mouse wireless,un mousepad cu design inteligent,un set de. orice masculin,un cd cu formatia preferata, un snur cu medalion, o bratara "smechera", o veioza stranie, etc!

| neutrino a răspuns:

Cred ca s-ar bucura tare mult pentru un telefon nou.

| Seepty a răspuns:

Ia-i putea oferi un parfum, o pereche de blugi sau o bluza mai jmecherawinking acum depinde si de tine daca il cunosti bine si sti ce si-ar dori sau ce ia-r place.

| Maioru a răspuns:

Poti sa-i imprimi pe un tricou poza ta si sa-i spui ca-l iubesti

| Alexuta333 a răspuns:

Un vin si o noapte de neuitat alaturi de tine laughing)

| Lilia2621 explică (pentru Alexuta333):

Buna idee dar imi pare prea devreme

| Lawliet14 a răspuns (pentru Alexuta333):

Hmm

| DeeaaT a răspuns:

1 ceas, o piesa vertimentara, o fotgrafie cu voi doi sau doar cu tine, o bratara cu o anumita semnificatie, un tort cu un mesaj interesant, facut de tine sau ajutata de mama ta... un set de ingrjire, un parfum frumos un cercel ( daca poarta in ureche dar sa fie e argint) mm, Funda?

| George9987 a răspuns:

Ai putea sa-i daruiesti Bicicleta 2 Sticle
Suport din fier, prelucrat manual, pentru 2 sticle de vin. Acest cadou are forma de bicicleta, care duce lateral 2 sticle de bautura. Cu o structura eleganta si foarte rezistenta, acest cadou poate fi oferit pentru diverse ocazii simplu, sau insotit de sticle de vin. Si costa 75, 00 lei il gasesti pe http://www.giftexpress.ro/cadouri-pentru-el