| anonim_4396 a întrebat:

A comandat careva vreodata de pe acest site? Daca da, ati fost multumite de produs? http://megz.eu/index.php/collection/megz-lady-dresses

5 răspunsuri:
| Nestii a răspuns:

Mai, eu nu am comandat de pe site-ul ala niciodata. Cred ca e ok, m am uitat si are rochite frumoase :3

| anonim_4396 explică (pentru Nestii):

Da, am gasit si eu una atat de perfecta pentru mine, si din tabelul de marimi, mi se potriveste exact...dar mi-e cam asa..nu stiu ce sa fac!laughing

| Nestii a răspuns:

Discuta cu aia la telefon, pentru ca nu mereu se potrivesc numerele. :*

| anonim_4396 explică (pentru Nestii):

Pai la asta ma gandesc...ca nu mereu se potrivesc numerele, de ceva...pot face retur!hee hee :*

| Nestii a răspuns:

In cazul asta da comanda. Sper sa fie totul ok. :*