| Mettre0à0jour a întrebat:

A folosit cineva crema coloranta cu henna herbal time? Cum vi s-a parut? Cat timp a tinut culoare? Se ia la spalat? Cat de intensa este culoarea? Ce culoare ati ales? Deterioreaza parul? Ati avut probleme cu ea?

2 răspunsuri:
| anibanani145 a răspuns:

Sincer eu am folosit TINCTURA CASTELANI si a fost OK nu deterioreaza parul, a tinut 7 zile culoarea si s-a luat cate putin la spalat nu a cazut toata culoarea odata. Cred ca daca ai alege ce vrei tu nu cred ca ar fi mare diferenta. poate sa fie diferita culoarea. Sper ca ti-am fost de folos.

| Lauraaa16 a răspuns:

O prietena de a mea sia colorat parul cu henna de la un castaniu inchis a ajuns la un blond deschis. Ca produs am inteles ca e bun dar trebuie sa faci si tartamente pentru ca tis e deterioreazza parul ..culoarea tine nu e problema. ..culoarea este intensa crede-ma. Prietena mea si acum foloseste crema asta coloranta si e multumita. happy