| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva Placa de par Instyler? Daca da ce parere aveti despre ea? Dar transportul pana in Oradea cat costa?

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna Deniisa.
O fata foarte apropiata a cumparat aceasta placa online, o are de 5 saptamani si indreapta parul bine,legat de informatiile despre placa este interzis sa foloseasca produse termoprotectoare(eu avand o placa obisnuita din ceramica folosesc pentru ca astfel imi arde foarte tare parul), am observat ca de atat timp nu are nici un varf despicat ceea ce este bine am sa vad pe parcurs daca se va degrada parul.Mi se pare buna dar nu exceptionala, ti-as sugera o placa de par bazata pe ioni este mul mai buna...pentru ca placata instylet se poate strica, are un cilindru care daca nu ai grija de el il poti distruge.
Sper ca ti-am putut fii de folos multa sanatate iti doresc.

3 răspunsuri:
| Deea236 a răspuns:

Ciao! Instyle asta nu e buna, ca o prietena mea are Instyle si s-a facut parul ars si nu este multumita! Instyle are costa 150 ron! Si cea mai buna placa de ceramica sau Remington.

Sper te-am ajutat!

| Diana915 a răspuns:

Buna. Nu vrau sa te dezamagesc dar nu este buna de nimic. O prietena de-a mea a achizitionat-o dar nu este multumita de ea. Arde parul foarte tare. Te sfatuiesc sa iti cumperi o placa de par obisnuita. Cu cat pretul este mai ridicat este mai buna.

| eueueueofda a răspuns:

Nu si nici nu ma tenteaza.vezi ca o gasesti pe net si la 80 de ron