| mihaelamiki96 a întrebat:

ce parere aveti de placa de par instyler? e buna? merita sa o cumpar?

4 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Nimic, dar nimic ce e la teleshopping nu e de cumparat. Le gasesti prin realuri sau hipermarketuri la jumatate de pret.

| mihaelamiki96 explică (pentru Deea):

Multe produse care le fac reclama la tv le-am vazut prin magazine de cartier nu stiu daca sunt originale sau chinezari dar renumitul relax&tone sau cum se scrie aparatul care cica te scapa de celulita si... chatterbox pentru mine na functionat

| AndreeeaDaniela a răspuns:

Adevarul este ca nu e prea buna,se indreapta foarte greu cu ea si nu sta drept prea mult timp,iar de ondulat nici nu mai vorbesc,e IMPOSIBIL, iti recomand placile de la Remington, sungt bune:*

| Antoniia16 a răspuns:

Am o parere buna despre instyler.Dar cum a zis si deea.nu o cumpara de teleshopping :*