| Chérrrie a întrebat:

Buna a incercat cineva demachiantul de la farmec 2 in 1 cu miere si galbenele http://images.google.com/......tp?/imgres daca da cum e? merita sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| Rebe_6259 a răspuns:

Da,Chiar merita.L-am cumparat si eu.
Si chiar merita.Sunt niste banuti acolo dar este foarte folositor.:X
Cand te demachiezi nici nu ai usturimi pe fata si cateodata iti acopera si cateva cosuri dar foarte rarlove struck

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Meritahappy

| TakeMeHome a răspuns:

L-am cumparat si eu si merita.Adevarul e ca-i putin cam scump dar. merita toti banii! Si te simti "fresh" dupa ce te dai cu el big grinlove struck Stii ca unii demachianti lasa urme sau ustura cum zice si @Rebe dar acesta nu ustura si chiar iti recomand sa il iei!happy