| ladygaga a întrebat:

Pt fete: Merge sa port pantofii astia la scoala? http://images.google.com/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=87&ty=66

Imi place ff mult modelul asta. dar sunt cam inalta si cam slaba.:D

Ce ziceti? or sa zica ceva profesorii?

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu cred ca mai zic profii nimic
da impresie proasta tot isi fac
dar...pe tocurile alea o sa te simti tare incomod.
or sa te doara picioarele.
o sa tropai prin clasa...eu nu le-as lua...nu la scoala.

| ladygaga explică:

Am uitat sa zic ca trec a8a big grin

| Necunoscută a răspuns:

Depinde. La mine în şcoală erau unii profesori care nu erau de acord ca noi să purtăm tocuri. Dar, erau alţi profesori care nu avea nimic împotrivă. happy

| roberta_3262 a răspuns:

Sunt super tari.Nu prea conteaza parerea profesorilor daca tie iti plac. Oricum esti si destul de mare daca treci in a8abig grinbig grin
Sa nu iti faci griji pentru ce v-a urma. Ce pot sa-ti faca profesorii?laughinglaughing Te imbraci, incalti cu ce ai nu? MUlT Succes!happy
(si eu sunt fana Lady gaga /m\ )

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Depinde cati ani ai... daca ai varsta cuprinsa intre 11-14-15 ani nu. daca ai mai mult merg o sati stea super... funditabatting eyelasheshee heehee heebatting eyelashes

| 09Viviana a răspuns:

Da eu cred ca o sa iti stea bine chiar daca esti mai slaba iar profesorii zic multerolling on the floorfunda?

| geoeheart a răspuns:

Modelul e dragut, si mie imi place.
insa tocul e destul de mare, nu stiu cat o sa te avantajeze mai ales daca esti inalta.
plus ca nu stiu cat o sa rezisti, o sa ai niste dureri crunte la inceput. depinde si de restul colegelor, sa nu pari tu cea mai 'impopotionata'.
decizia iti apartine, insa sper sa iti fiu de ajutor!:*

| anonim96 a răspuns:

Bunawinking...depinde ce varsta ai... daca esti in gimnaziu nu cred ca ar trebui sa ii porti la scoala parerea meawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, scuze, dar nu merg pentru scoala. Poti sa-i porti prin oras sau unde vrei. Nu ma intelege gresit. Sunt niste pantofi grozavi, dar nu se merita sa faci impresie rea la scoala mai ales ca esti intr`a 8-a si termini. Si daca esti inalta de ce sa vrei sa fi si mai si? daca avea tocul mai jos poate ar fi mers... Doar imagineaza-te mergand la tabla pe tocurile alea, o sa tropai si nu cred ca o sa te simti prea bine. tu decizi

| vysoara a răspuns:

De ce nu, sau incerca si http://www.inlcatminteonline.biz