| histria92 a întrebat:

Buna, a incercat cineva pantofii de la otter cu gaurele pentru aerisire? Vreau sa stiu daca sunt ok pentru mers indelungat, ma tenteaza modelul acesta.
https://mansoft.ro/......n-Easybox! -.html

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La banii ăia, nu doar că sunt ok ci mai și faci senzație (mai mică dar tot faci)

| ioana748 a răspuns:

Buna,
Pentru mers indelungat trebuie ceva cu talpa groasa si moale.
Plus ca ti ar trebui ceva din piele sau panza pentru vara nu nabuc.
Sunt frumuseți pantofii dar nu pentru mers indelungat.

| Dragobeta a răspuns:

Din nabuc. Nu sunt piele. Talpa conteaza pentru mers indelungat. Dar s-ar putea sa te cam infierbanti in ei.