| babydol a întrebat:

A incercat cineva Supliform? Efectele sunt vizibile?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O dietă echilibrată și mișcarea sunt cele mai bune și sigure ca rezultat.
Pa, pa.

| beka a răspuns:

Cum spune si gul...iti face pielea fina dar e f lipicios:p... daca vrei ss vezi ceva rezultate incearca Lineance Amincissant Chauffant sau Laser Shape d la Avonwinking

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

E foarte ok pentru fermitatea pielii. de slabit nu cred ca se slabeste numai de la el. cel mai buna e dieta insotita de mult sport. rezultate bune in sensul ca celulita e mai putin vizibila.Rezultatele folosirii Supliformului au fost bune. Totul e sa perseverezi.