| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a întrebat:

A mai comandat cineva de pe miniprix.ro? Am vazut ca au preturi destul de mici, este un site de incredere? Ati avut vreo neplacere? Si ce calitate au produsele cumparate de acolo? O seara placuta tuturor si Paste fericit! :*

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

Hey, magazinul Miniprix este unul de ioncredere cu siguranta asa ca in mod normal si siteul ar trebui sa fie la fel! Chiar ador magazinul ala si intr-adevar are preturi mici si lucruri de calitate! 100% nu pot sa iti spun daca e ok sa comanzi ca nu am comandat. dar mai bine te duci direct n magazin ca sa fii sigura! daca nu ai posibilitatea sa ajungi si e departe eu zic sa comanzi nu cred ca vei regreta!happy Pentru mai multe informatii uite numarul de telefon de la miniprix: 0213515142winkingsucces

8 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| didee a răspuns:

Am auzit si eu de acest site. ba chiar am intrat pe el. voiam sa imi comand o pereche de blugi 3/4 dar mama mea a spus ca poate o sa aiba defecte si o sa fie alta marime, asa ca nu mi-am mai luat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site si vezi daca au garantie. daca iti mai dau banii inapoi in cazul unei nemultumiri. Sincer nu am auzit de acest amgazin. dar sa stii ca daca sunt ieftine produsele pe net, transportul completeaza de obicei pretul din magazin. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de incredere, eu am comandat pana acum f.multe produse, sunt de calitate, trebuie doar sa ai grija la marime, Laura - sibiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am comandat de pe miniprix, produsele sunt ok, cateva produse au si defecte, dar pe acelea le poti returna gratuit, doar la cele la care nu ti se potriveste marimea si vrei sa le returnezi platesti transportul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare, ceva catalog au? unde pot comanda si eu unul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.miniprix.ro, acolo gasesti produsele!

| Rolleer a răspuns:

Buna, pe Redusimo vei gasi reduceile oferite de Miniprix: http://www.redusimo.ro/shop/miniprix/