| MykaElla1 a întrebat:

aceasta intrebare este adresata fetelor care au avut unghiile moi, va rog spuneti-mi si mie ce produse de intarirea unghiilor ati folosit... si in cat timp a dat rezultate
Funda :*

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Le masezi in fiecare seara cu ulei de masline si il lasi sa actioneze 10-15 minute, ideal, toata noaptea. In 10 zile se vad rezultatele. Ajuta mult si tratamentul cu vitamina B5 de la Farmec.

2 răspunsuri:
| Betyskumpik a răspuns:

Pai sincer eu le-am avut tari din totdeauna dar ti-as recomanda sa bei mult lapte si sa mainanci mai variat deoarece corpul precum si unghiile au nevoie de vitamine nu de produse cosmetice. ele isi iau ce le trebuie din interior nu de la exterior

| alina84 a răspuns:

Da, poti masa cu ulei de masline, de ricin sau avocado 100% natural (www.shoporganic.ro). Iti intaresc unghiile.