| bella_1239 a întrebat:

aceasta intrebare este adresata fetelor din Pitesti. As vrea sa-mi recomandati magazine cu preturi reduse la haine... este criza si nu mai pot cumpara din mall sau mai stiu eu de unde. Daca se poate azi sa-mi raspundeti la intrebare pentru ca maine o plec. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| laura_8904 a răspuns:

Sal
incearca mr lee sau amica mia sau este un magazin mai nou deschis langa sport sunt preturi f bune si haine de calitate

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la magazinele Amica, le găsești pe bulevardul 1 mai (lângă casa sportului).
Pa, pa.

| bella_1239 explică:

Le multumesc celor care m-au ajutat. Pa pa.

| ATHOS a răspuns:

In Pitesti vei gasi, cu rabdare, suficiente magazine second hand de unde te vei putea imbraca si ieftin si foarte frumos. Trebuie insa sa ai rabdare si sa cauti in cat mai multe. Colegele tale te vor asalta cu intrebari legate despre modul in care iti asortezi toaletele si unde le gasesti.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Sh sau nu-ti convine?