| ViorelaVio a întrebat:

pe 18 februarie este ziua mea si cum anul trecut am dat o super petrecere de 20 de milioana (nu vreau sa ma laud) anul acesta m-am gandit ca mai bine m-as duce la mall si mi-as cumpara ceva dragut de acesti bani dar as vrea sa imi spuneti unde pot gasi magazine cu preturi acceptabile si ce parere aveti despre miniprix nu am fost nicioadata acolo dar as vrea sa stiu daca chiar au haine tari si preturi bune multumesc anticipat! fundoi si voturi

2 răspunsuri:
| dianaaa3 a răspuns:

Buna. miniprix este si online. poti sa vezi produsele... mai intai daca iti plac si poti sa dai comanda,

| dean a răspuns:

Ma nu stiu dar asa ar fi cel mai bine, haine, incaltaminte si o sticla de metaxa cu prietena sa simti ca e ziua ta, eu asa as face, dar pana pe 7 septmembrie mai e, la multi ani sa fi iubit!