| Dariii13 a întrebat:

Buna! Aceasta intrebare se adresează mai ales fetelor.A incercat vreuna dintre voi crema de la Avene Aqua gel? Puteti sa imi spuneti ce parere aveti despre crema sau daca e buna pentru tenul gras cu tendința acneica?

Răspuns Câştigător
| RoxanaGabriela99 a răspuns:

Chiar ma gândeam zilele trecute sa achiziționez și eu aceasta crema. Părerea mea este ca s-ar potrivi unui ten acneic, datorită texturii ușoare de gel. Iar Avene, in general, are produse fără parfum sau alti iritanti.