| D3nna a întrebat:

acum la sfarsitul anului. cam prin mai merg impreuna cu clasa intr-o excursie. unde vom da o mmaaare petrecere. Dar nu stiu cum sa ma imbrac si nici ce coafura sa-mi fac ( mentionez ca am parul mediu, saten inchis )
mersi mult si dau funda

Răspuns Câştigător
| cosereanca a răspuns:

Nu ai mentionat cum va fi petrecerea, in afara de "mare". Unde se va defasura? Oricum, uite niste idei generale: iti poti prinde parul intr-o coada de cal, cu partea din fata putin umflata, iti poti pune o funda in par, iti poti prinde la spate jumatatea de deasupra a parului, daca ai placa, iti poti indrepta parul, sau iti poti face niste onduleuri drgute din placa, chiar si pentru partea din fata a parului, iti poti face o pleata lejera pe o parte... Oricum, depinde de cum o sa te imbraci. Stil vestimentar: sacou barbatesc cu jeansi strimti si o pereche de tocuri, o camasa simpatica bagata intr-o pereche de jeansi cu talie joasa sau inalta, o rochita simpluta peste cu niste dresuri mate, iar peste rochita sa iti pui un accesoriu trendy... Daca vrei o tinuta sexy, opteaza pentru o rochie cu spatele gol, in defavoarea uneia cu decolteu, e mai sexy, mai diferita, niste dresuri negre cu dunga pe partea din spate a piciorului si tocuri, evident.succes!

2 răspunsuri:
| JamesDeLa2 a răspuns:

Imbraca-te cat mai comod.

| purpleeyes_1427 a răspuns:

Pai trebuie sa te imbraci lejer dar elegant. niste colanti si o bluza tip rochie.Cat despre coafura o coada cal, par tapat, calota tapata.bretonul sa il dia pe spate si sa il lasi bufant un pic. funda?