| RoxAnana a întrebat:

Buna all:* am balul peste cateva zile si am o rochie http://s843.photobucket.com/......tebucatar/ si problema e ca bretelele sunt pline cu paiete si organizatorii balului ne-au cerut sa avem ceva pe deasupra (un sal, un bolero) si chestia e ca nu pot ca se agata ce pot face? pls help

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

Iei o esarfa.

1 răspuns:
| Tera a răspuns:

Incearca sa treci salul pe sub bretele, nu ar trebui sa te jeneze decat daca e foarte dur materialul (cea ce nu cred din moment ce e o rochie asa cum e ) Si in plus daca faci asa cum ti-am zis nu trebuie sa iti faci griji ca o sa cada.
Sper ca te-am ajutat.