| MistikkGirl a răspuns:

Actrita -Gwyneth Paltrow.
Uite aici mai multe poze
http://theplace2.ru/photos/gallery.php?id=3395
bye bye :x

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Gwyneth Paltrow.

| Justina a răspuns:

Actrita se numeste GWYNETH PALTROW. Are 38 de ani. E nascuta pe 27 Septembire anul 1972. Melodiile ei sunt:
-Cruisin
-Singing
-Betty davis eyes
-Movies
-Kiss
Te rog imi dai fundita te implor am nevoie si eu de a doua fundita te imiplor imi dai fundita!

| Justina a răspuns:

Nu crede-ma chiar vreau sa te ajut. Jur. Te rog frumos sa ma scuzi daca te-am suparat cu ceva. Prietene?

| Led a răspuns:

Actrita se numeste Gwyneth Paltrow.
pa pa :*

| anonima10 explică:

Calmeaza`te justina ca si asa nu primesti nimic pentru ca nu vrei sa ma ajuti...doar esti disperata dupa fundite.

| anonima10 explică:

Ok