| livixd a întrebat:

Buna all happy cum sa elimin cosurile de pe fese? Fara jigniri dau funda happy

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Aceeasi problemuta o am si eu. De obicei mi se fac daca stau mult jos sau stau jos si ma fatai de colo-colo. Atunci imi apar niste punctulete rosii care trec greut.Cum imi apare unul, folosesc crema de bebe Petrini(e roz si o gasesti in Kaufland si farmacii - costa vreo 7 lei) si crema tot de bebe Wickies(dar asta e mai slabuta, tot Kaufland, costa 5 lei). Pe asta a doua ti-o recomand pentru a preveni, mai mult. Daca sunt mai multe si mai dureroase, unguent Nidoflor si trec mult mai repede(farmacie, 7-10 lei)
Seara frumoasa!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu folosesc un gel de dus pentru cosuri de la avon si sare de mare.

| kiri11 a răspuns:

Mierea manuka are un efect foarte bun asupra pielii, produsul Manuka Extra conține aceasta miere.

| zElley a răspuns:

De obicei alea apar la persoane care stau foarte mult pe scaun sau nu prea fac miscare, ele dispar facand sport, transpirand.