| alynutza_9712 a întrebat:

Buna all! De curand mi-am luat o rochie pentru bal si cand merg se tot ridica. Ce pot face ca sa nu se mai ridice? fundita

1 răspuns:
| StartingANewLife a răspuns:

Am avut si eu problema asta cand mi-am luat o rochie prea scurta. s-a intamplat insa sa o port odata cu niste dressuri care nu erau lucioase, si astfel rochita nu mai aluneca in sus. neavand luciu, materialul rochitei statea lipit de dressuri (strampi). am mai incercat si sa-i pun o centura in talie. am tras rochita cat s-a putut in jos, dupa care am fixat centura strans, ca sa nu se mai ridice asa de usor. bafta! happy