| Adry05 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand o rochie stransa pe corp si mi se ridica ingrozitor cand merg, la fiecare 10 minute trebuie sa trag de ea in jos. laughing Stie cineva ce as putea face sa nu se mai ridice asa? In afara de a o lua cu pantaloni scurti.

Răspuns Câştigător
| BiancaBia1234 a răspuns:

Aplica putin fixativ pe coapse, eu asa fac si nu se mai ridica(stiu ca pare ciudat, dar merge) laughing

| Adry05 explică (pentru BiancaBia1234):

Si cand iau dres merge? laughing

| BiancaBia1234 a răspuns (pentru Adry05):

Da,normal happy

7 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Cum solutia utila a fost deja oferita, voi spama putin, spunand ca nu rochia este de vina ci mentalitatea persoanelor nesuferite din jurul tau.Nu as judeca niciodata o rochie salbatica, sunt nascute sa fie libere pe langa paturi, nu obligate sa imbrace sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fiecare 10 minute, zici? Cam dese contractiile.S-ar putea sa se nasca un viol cat mai curand.
Felicitari, sa iti traiasca!

| Arthiom a răspuns:

De jur imprejur in partea de jos o banda aderenta similara cu aia folosit la ch ch https://olxro-ring04.akamaized.net/......uresti.jpg
happy

| missfatadelatara a răspuns:

Îmbraco udă. Fixare garantată.