| Xlove64 a întrebat:

Buna
Am auzit la stiri ca in seara asta o sa fie ploaie de stele
Dar n`am inteles la ce ora incepe.sau dupa ce ora sa te uiti ppe cer laughing
Cn stie?
Funda

12 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Uite aici tot ce iti trebuie
http://www.evz.ro/......41530.html

| Nolkyz a răspuns:

Apogeul va fi in jur de ora 2, 3:30 noaptea... dar bineinteles, ca se pot vedea si mai devreme. daca vrei sa te uiti din oras... iti zic sincer, sa nu te chinui, ca nu se vede.
anul trecut am fost noaptea pe camp aproape de vama veche, si se vedeau super, dar era intuneric cam pe o raza de 1 km, dar tot nu era intuneric complet, si se vedeau super big grin dar eu zic sa incerci totusi. poate ai noroc cum am avut eu... acum cativa ani am vazut fara sa vreau ceva foarte mare, mult mai mare decat se vad in general stelele pe cer. era ca un glob de foc... a fost super.

| AleAnyo a răspuns:

Va fi la miezul noptii, deci dupa 12 noaptea esti libera sa te uiti pe cer, desi in Romania nu e sigur ca o sa se vada, eu incerc! big grin

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Se vede din toata tara si cel mai bine pe la ora 12 happy Si eu am sa ma uit.

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Ioai kiss
Decii esti o scumpa happy.
Ma bucur enorm de mult ca nu ai inteles happy.
Pt ca daca tu intelegeai, nu mai puneai nici o intrebare, iar eu nu aflam de ploaia de stele, si imi doresc de sekole [exagerez laughing ] sa vad una.
Multumesc kiss, si imi pare rau ca nu te pot ajuta straight face. kiss!

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Ioai kiss
Decii esti o scumpa happy
Ma bucur enorm de mult ca nu ai inteles happy.
Pt ca daca tu intelegeai, nu mai puneai nici o intrebare, iar eu nu aflam de ploaia de stele, si imi doresc de sekole [exagerez laughing ] sa vad una.
Multumesc kiss, si imi pare rau ca nu te pot ajuta straight face. kiss!

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Nu stiu da cred ca la 12:00 sau la 00:00 funda?

| Butterfly007 a răspuns:

Dupa ora 11 credbig grin

| AxelTerner a răspuns:

Se va vedea de oriunde dar sa nu fie nori la apusul soarelui misepare Fundabig grin

| denyiuly a răspuns:

Dupa ora 00:00

| NedelcuRemus a răspuns:

Poi mie imi place foarte mult ploaia de stele.O iubesc. Uita-te la ora 22:00 sau la 00:00(daca e cerul senin)fundita? plss

| Max22w2 a răspuns:

Am citit aici ca incepe la 22:30! http://www.click.ro/......77217.html