| Fluture a întrebat:

Am avut cateva cosuri pe piept pe care le-am stors si acum au ramas semne. Ce imi recomandati pentru. a le face sa dispara? Ceva eficient, ce a functionat si la voi. Ceva naturist. thinking Mersii. funda si voturi.

2 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Crema seboo specific anti imperfections de la yves rocher.happy cosmetica naturala. poti citi pe net.la mine a functionat adica este super.au disparut toate cosurile...laughing eu recomand la toata lumeahappy dca vrei si nu stii cum iti poti comanda iti fac eu comandahappy (ps: stai linistita sa stii ca nu sunt reprezentant si nu beneficiez de niciun discount) costa in jur de 45 de lei.happy si primesti si niste gentute cadou de la eitongue ma contactezi la id alex_adda247 daca esti interesatatongue

luciana
| luciana a răspuns:

Masca cu argila aplicata de cateva ori/saptamana.Argila se cumpara de la farmacie sau de la plafar, existenta si in pliculete de 100, 200 gr. Se face o pasta cu putina apa si se amesteca numai cu o spatula de lemn si se foloseste numai apa plata. Argila este folosita foarte mult in cosmetica si pentru cosuri sau puncte negre. Iti doresc reusita. Lucien.