| bPm a întrebat:

Buna internauti..As vrea sa va intreb ce gel de dusuri folositi sau recomandati si.ce recomandati sa folosesc impotriva semnelor lasate de cosuri.(le-am stors si au ramas semne rosii)
Mersi... Fundaa

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu aici te referi la produse diferite!
Pentru fata iti recomand o crema de fata Nivea, cea clasica din cutie albastra, este grasa, dar ajuta la regenerarea pielii foarte bine!
Gel de dus...eu folosesc Dove (cel clasic)
Care o sa-l recumpar deoarece curata si hidrateaza foarte bine:)
Sunt multumita de el!:X
Uite poze cu produsele:)
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Eu sunt multumita de ele:)
Numai bine:*

| MiKutzelu34546 a răspuns:

Dove.

| bPm explică:

Pai ce discutie avem noi aici big grin..Eu m-as fi gandit la acest produs de la Avon : Black Suede Touch sau Full Speed ce ziceti? si spray de corp : Pro Sport sau True Force

| NoHope10 a răspuns:

Clearskin de la Avon. Este si gel de dus si crema happy. Sunt superbuna :X. sper sa te fi ajutat

| NoHope10 a răspuns:

*superbune pardon big grin

| C275 a răspuns:

Este un gel...de curatare abraziv de la elmiplant foarte bun. eu il folosesc pentru fata si umeri in general. (e un flacon verde) happy