| SellyOne a întrebat:

am cumparat ieri de la un magazin vopsea kallos mov si am mai primit inca 2 chestii: Emulsie oxidanta parfumata, kallos 9%Emulsie de peroxid de hidrogen 9%. Ce trebui sa fac cu ele? Vanzatoarea nu mi a spus si am uitat sa o intreb... Funda big grin

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Deschide cutia si, langa tub, gasesti o hartie. Pe hartia aia sunt instructiuni. E foarte probabil ca, in instructiunile alea sa scrie ce sa faci cu cele doua oxidante.