| MadeleineMadeMady a întrebat:

Am cumparat azi vopsea albastra de la Kallos, si am primit tubul de vopsea, oxidantul separat si inca un tub de Peroxide. Se amesteca toate 3?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu nu stii sa citesti? sau e greu? citeste instruciunile care sunt scrise pe foaia care vine in cutia vopselei, acolo aflii compozitia si modul de utilizare a vopselei. succes.fă si tu un efort, nu astepta mură în gură.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hîrtia cu instrucțiuni, schema de utilizare a vopselei.

| MadeleineMadeMady explică:

Daca scria, nu mai intrebam, si daca citesti atent intrebarea am zis foarte clar ca au fost cumparate SEPARAT. Daca comentezi doar ca sa te afli in treaba, problema ta, nu a mea...

| Cezar_2825 a răspuns:

Nu, intai iti speli parul' dupa iti dai cu oxidantu' si dupa tubu' de peroxide si peste 30 min ( sa fie parul' uscat ) iti dai cu tubu' de vopsea.