| shifii a întrebat:

Am curand balul si m-am gandit sa imi iau rochia asta: http://www.gotica.ro/......ANDRA.html
Acum cateva zile v-am intrebat ce pantofi merg cu ea. Momentan inca nu m-am decis, dar vreau sa va cer acum parerea cam ce fel de geanta ar merge? Nu ma intereseaza momentan culoarea, doar modelul. Si ca bijuterii? Cam ce as pute sa imi iau?

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sincer eu zic sa nu iti iei genta deoarece arata urat da accesorii iti poti lua exact ce are si fata din poza, o pereche de manusi lungi negre si colier, poti sa iti iei niste cioprapi tip plasa pana la genuchi si optional o jartiera.

| emavisan2001 a răspuns:

Este frumusica