| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am dat o comanda de pe notino la un parfum paco rabanne invictus, sunt originale parfumurile de pe acest site? O avut careva acest parfum? Cum vi s-a părut?

Răspuns Câştigător
| Raluca591 a răspuns:

Da, sunt originale toate. Parfumul este apraciat de multa lume, mie nu prea mi-a placut, acum depinde de gusturile tale.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Raluca591):

Am înțeles man mersi frumos, scuze ca te întreb ai avut cumva și parfumul bleu de chanell? Care ți se pare mai ok dintre cele 2?

| Dalmore a răspuns:

Da, e un site serios.
Cu parfumurile degeaba ne dăm cu părerea că fiecare are gusturile lui, eu pot să-ți zic că e super și ție să ți se pară că miroase a mortăciune. De aia e bine să testezi un parfum înainte să-l cumperi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Dalmore):

Asa este acum e la risc ce sa fac dacă Mall urile sunt închise nu am eu răbdarea aia pana se deschid am mai avut unu de la rabanne 1 million prive și era super da pe acela l-am testat sper sa îmi placa și asta sa fi dat banii degeaba. Da intuiția rareori ma înșală. Mersi măcar știu ca am comandat un parfum original.

| Dismally a răspuns (pentru anonim_4396):

Bleu de Chanel clar, este la alt nivel...

| Raluca591 a răspuns:

Sunt foarte bune