| Roxanat2001 a întrebat:

Cei care ati cumparat de pe site-ul Notino, sunt originale parfumurile? De exemplu parfumul Invictus de la Paco Rabanne.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Un parfum original trebuie sa aiba preturile peste 250 lei.
dac pretul parfumului este sub 250, atunci nu-i parfum, ci apa de colonie ori apa de toaleta.
In orice caz, pentru ce te-ai chinuii sa cumperi online, platind peste parfum si transportul, cand poti merge in magazin si-l cumperi, chiar mai ieftin (ca nu te costa nimic transportul) si probabil nici tranzactia.

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Da, sunt originale toate.

Răspuns utilizator avertizat
| Andra9pk a răspuns:

Ei asa spun, ca sunt originale. Cauta parfumul si pe alte site-uri si fa diferenta intre preturi. Daca il gasesti la un pret suspect de mic, e fake.

| Roxanat2001 explică (pentru Andra9pk):

Am vazut cateva recenzii si multe persoane erau multumite. Si sunt cam indecisa daca sa comand de pe site

| Andra9pk a răspuns (pentru Roxanat2001):

Eu am comandat de cateva ori, mi s-au parut bune, persistente. Depinde si de parfum cred happy