| Kr0ne a întrebat:

Am facut ieri un tratament cu aburi pentru cosuri si pot sa zic ca m-a durut extrem de tare laughing) si na. am ramas pe fata cu roseala + semne de la cum le-a spart, cum a scos radacinile de la cosuri etc. Stie cineva cam in cat timp trec? Roseala a trecut au ramas doar locurile unde au fost sparte si extrase cosurile.

1 răspuns:
| OMGholister a răspuns:

Cam in 4-5 zile, depinde de tenul tau. Pot sa treaca si mai repede, dar si mai tarziu.