| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un videoclip daca pot sa ii spun asa in care am pus diferite poze pe care acum nu le mai am! as vrea daca stiti un program online(nu vreau sa il descarc) cu care sa tai anumite parti din video( eu vreau sa scot cumva acele poze) ma puteti ajuta va rog? funda si evaluare!

2 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Ai deja un program pe calculatorul tau, se numeste video maker

| Mirunelu a răspuns:

Deschide filmuletul, pune pauza pe ce poza vrei sa iei, pe tastatura ai un buton PrtSc (Print Screen)[e deasupra lui Home pe-acolo], apasa butonul, deschide paint si da paste.