| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 ani am facut un video cu mai multe poze dar pozele care le-am pus n acel filmulet nu le mai am si as vrea sa le scot( sa le recuperez ) din filmuletul acela. Cum as putea proceda? Exista un program pentru asta? Am in calculator Windows Movie Maker dar nu stiu cum sa tai parti din video si sa salvez cu el. Ma puteti akuta va rog? Am avut mai demult un astfel de program cu care faceam taiam din video si poze dar nu mai stiu cum se numea.

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Daca ai BSplayer poti sa apesi P si ti se salveaza in folderul de la BS( la mine se salveaza in C in program files-webteh-BSPlayer), sau cu print screen din tastatura dar e mai complicat.

| Valentina036 a răspuns (pentru sweetys):

Multumesc! Datorita tie am reusit! happy
Ai fundita!

3 răspunsuri:
| JustLuciana a răspuns:

Cel mai simplu este sa folosesti tasta Prt sc sysrq cand e imaginea pe tot fundalul si apoi sa dai paste in paint, salvezi poza si gata.

| pbsolver a răspuns:

Faci screenshot cu un player video. ce player video folosesti?