| anonim_4396 a întrebat:

Am fost invitata la o nunta de curand si rochia mea este asa, varianta pe rosu : http://www.bfashion.com/rochii-de-seara/rochie-catrinela -cadou-cercei. Nu stiu daca este potrivita pentru nunta, dar eu zic ca este ok.
1. Cu ce pot sa o accesorizez sa nu para chiar atat de simpla?
2. Sandale sau pantofi?

1 răspuns:
| mel24 a răspuns:

Linkùl pe care l-ai postat nu este valabil...adica nu imi arata rochita tatongue incearca sa il pui corect daca vrei si un raspuns. good luck!