| justagirl11 a întrebat:

Am inceput de curand sa folosesc Pearl Drops Hollywood smile (de 3 zile) si as vrea sa stiu daca a mai folosit cineva si chiar are efect sau e doar o pasta normala care curata? Astept pareri si idei!

2 răspunsuri:
| TheTelemea a răspuns:

Si pastele de dinti "care curata" albesc dintii. Faptul ca ii zice "Hollywood Smile" e o strategie comerciala, mai bine foloseste paste de dinti cu bicarbonat(din alea de 30 de lei care n-au zambete pe ele), au un efect mult mai rapid si nici nu contin chimicale.

| QuiPp a răspuns:

Este o pasta de dinti pentru albirea dintilor, eu numai pe asta o folosesc.